Sven X:et Erixon färglitografi
2016-02-07
359415
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVEN X:ET ERIXON (1899-1970): "Fyrverkeri", signerad i blyerts Sven Erixson, numrerad i bläck 79/100, färglitografi, ca 34 x 46 cm