Roland Svensson färglitografi
2016-02-07
359414
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Pelardag på Norrpada", Möja skärgård, signerad roland S, färglitografi, ca 20 x 30 cm
Ingår i Samling Roland Svensson
Med dedikation