Roland Svensson färglitografi
2016-02-07
359406
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnattsbris", signerad roland S, H.C. 1/XXX, färglitografi, ca 27 x 41 cm
Ingår i Samling Roland Svensson