Oidentifierad konstnär oljemålning
2016-02-08
359393
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Motiv från Italien, signerad CM 1855, olja på duk, 47 x 67 cm
Duklagning