Anton Genberg oljemålning
2016-02-08
359385
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ANTON GENBERG (1862-1939): "Åmotiv från Värmland", signerad och daterad A. Genberg 1934, olja på duk, ca 43x56 cm