Takplafond Venini 1900-tal
2016-02-08
359380
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
TAKPLAFOND, sannolikt Venini, Murano, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, prismor i klarglas, höjd ca 32 cm
Mindre nagg