Roland Svensson färglitografi
2016-02-07
359377
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Båten från staden", signerad roland S, pt sept 1973, färglitografi, ca 39 x 32 cm
Ingår i Samling Roland Svensson