Karmstolar i Louis XV-stil
2016-02-08
359370
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-tal, Louis quinze-stil, sitthöjd 42 cm
Bruksslitage