Roland Svensson färglitografi med krita
2016-02-07
359356
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Morgonskugga. Tornö", signerad Roland S., Febr.77. första pt med krita-men utan korrektion i stenar, färglitografi med krita, ca 56 x 43 cm
Ingår i Samling Roland Svensson