Carl Schubert akvarell
2016-02-07
359350
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL SCHUBERT (född 1955), Midsommar, signerad och daterad Carl Schubert -96, akvarell, 56x41 cm