Bordslampa
2016-02-07
359314
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, jugend 1900-tal, koppar, dekor med blomma, höjd inkl glas skärm ca 42 cm
Slitage, möjligen senare skärm