Skål Kina
2016-02-07
359269
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅL, porslin, Kina, 18/1900-tal, dekor i wucaifärger, höjd 9, diameter 18 cm
Kantnagg