Fat Kina
2016-02-07
359259
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, porslin, Kina, dekor i underglasyrblått av pagodlandskap, 18/1900-tal, diameter ca 38 cm
Spricka, smärre kantnagg