Snedklaffsekretär 1700-tal
2016-02-07
359258
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1700-tal, ek, locket med dekor av kompassros, beslag i mässing, höjd ca 105, 103x48 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Sprickor, omarbetad, ytskador