Stolar
2016-02-06
359251
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 2 st, barock, 1700/1800 tal, skinnklädd, stergstol, 1800-tal, furu, sitthöjd 53 resp 48 cm
Slitage