Frands Frandsen
2016-02-06
359232
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FRANDS FRANDSEN (Danmark, 1800-tal): "Havbogade", monogramsignerad, olja på pannå, ca 27x35 cm