Bordslampa 1800-talets andra hälft
2016-02-06
359213
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1800-talets andra hälft, förgylld och patinerad brons, höjd inkl. skärm ca 84 cm
Patineringen med smärre slitage