Appliquer 18/1900-tal
2016-02-06
359209
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
APPLIQUER, 1 par, 18/1900-tal, för 2 ljus, förgylld brons, dekor av fåglar, höjd ca 38 cm