Christian Berg
2016-02-06
359070
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHRISTIAN BERG (1893-1976): (3) Kompositioner, litografier, signerad Christian Berg -73, -57, -74, varierande mått, oramade