Axel Olson
2016-02-05
358992
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
AXEL OLSON (1899-1986): Trädgårdsmotiv, signerad Axel Olson, epreuve d´artiste, färglitografi, 33x50 cm