Nattskrin 1700-tal eller äldre
Klubbat för:
7 800 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
NATTSKRIN, 1700-tal eller äldre, träskuren dekor, delvis bemålat, invändigt med uppklistrat dokument med namn samt år Ellin 1646, uppklistrade grafiska blad, höjd 17, 48 x 45 cm
PROVENIENS: Elin Hård af Segerstad
Kuntoraportti
Senare nyckel medföljer
358934
Päivämäärä:
2016-02-05