Stol 1700-tal
2016-02-05
358927
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOL, 1700-tal, furu, bemålad, del av karm i masurbjörk, sitthöjd ca 42 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö
Rygg med äldre lagning, ett ben löst