Oidentifierad konstnär 1700-tal
2016-02-05
358924
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Damporträtt, olja på duk, ca 35 x 27 cm
Ytskador