Carl Brandt oljemålning
2016-02-05
358788
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Skeppargatan, signerad och daterad C Brandt 1911, olja på duk, ca 65x82 cm