Dessertbestick silver
2016-02-09
358754
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DESSERTBESTICK, 12 dlr, silver, bestående av: gafflar, 6 st., knivar, 6 st., sannolikt Tyskland, stämplade ägarmonogram
Bruksslitage