Bordslampa 1900-talets första hälft
2016-02-05
358711
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, opalinglas, fattning i förgylld metall, total höjd ca 80 cm