Pablo Picasso efter
2016-02-05
358707
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PABLO PICASSO (1881-1973), efter: Fredsduva, signerad och daterad i trycket 28.12.61, ca 35x51 cm inom passepartout