Carl Johansson Vinterlandskap
2016-02-28
358699
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CARL JOHANSSON (1863-1944): Vinterlandskap, signerad Carl Johansson och daterad 1904, olja på duk, 48 x 70 cm