Orientmatta
2016-02-10
358643
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik/antik, ca 298x103 cm
Slitage, delvis korroderad, reducerade kortsidor, mindre lagning, mindre skador