Dosor uppläggningsskedar silver
2016-02-04
358587
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DOSOR, UPPLÄGGNINGSSKEDAR, SOCKERTÅNG, 9 dlr, silver 18/1900-tal, största uppläggningskeden längd ca 21 cm, totalvikt ca 395 g
Slitage, gravyr