Dekorelement Kina
2016-02-04
358576
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
DEKORELEMENT, lack, Kina, 1900-tal, djup relief med motiv av figurscener, ca 57x32 cm
Skador