Gemla gunghäst
Klubbat för:
3 000 SEK
5 000 SEK
GEMLA GUNGHÄST, 1900-talets första hälft, i skritt, bemålat trä i brunt på grönmålade medar, man och svans i svart tagel, sitthöjd ca 66 cm, medföljer tagel för komplettering/renovering
Skador/bortfall, slitage, möjligen senare sadel
358563
2016-02-04