Klubbat för:
450 SEK
2 000 SEK
SÄNGSTOMMAR, 1 par, "Ulla", design Bruno Mathsson för Dux, förkromad rörkonstruktion, innermått ca 120x200, höjd ca 47, 127x210 cm
Smärre slitage/ repor, tvärgående stag något böjda
358554
2016-02-04