Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
MAX ERNST (1891-1976): Werner Spice, 1974, signerad Max Ernst e.a., färglitografi,
bladstorlek 57x35 cm, oramad
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Grafik&Skulptur
358490
2016-02-08