Eva Bagge oljemålning
2016-02-03
358433
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
EVA BAGGE (1871-1964): Skånskt sommarlandskap med ko, signerad och daterad Eva Bagge -38, olja på pannå, ca 21 x 28 cm