Ellis Wallin oljemålning
2016-02-03
358384
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELLIS WALLIN (1888-1972), "Statyett och blommor i rumsinteriör", signerad och daterad Ellis Wallin 51, olja på duk, 65 x 54 cm