Klubbat för:
37 000 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
AXEL EINAR HJORTH, skrivbord, "Birka", Nordiska Kompaniet 1930-tal, alm, fronten med fyra lådor, baksidan med bokhylla, höjd 76, längd 160 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, mindre fanérbortfall
358280
2016-02-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner