Anders Fogelin
2016-02-03
358263
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERS FOGELIN (1933-1982): "Trädet Kyoto" signerade och daterad 1962, 47x52 cm