Terrin med lock Kina
2016-03-06
358206
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
TERRIN med lock, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i emaljfärger, höjd 29, 35 x 25 cm
Flertal lagningar