Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005):
Violons, färglitografi, signerad Arman samt numrerad 18/150, ca 96x67 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Grafik&Skulptur
Zustandsbeschreibung
358177
2016-02-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner