Orientmatta
2016-02-11
358145
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, galleri, ull på ullvarp, ca 315x100 cm
Skador/ spår av äldre malangrepp, hörn med lagning