Adrian van Arkel oljemålning
2016-02-08
358143
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ADRIAN VAN ARKEL (1924-2006): Abstrakt komposition signerad Arkel, olja på duk, 50x67 cm