Peter Freudenthal färglitografier
2016-02-02
358137
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER FREUDENTHAL (född 1938): (5) Kompositioner, (samramade), samtliga signerade och daterade, Peter Freudenthal 1975, 15/36, färglitografier, ca 20x20 cm vardera