Lars Pirak litografi
2016-02-02
358135
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LARS PIRAK (1932-2008): "Jokkmokks marknad", signerad Lars Pirak, 66/320, färglitografi, ca 29x72 cm