Roland Svensson färglitografi
2016-02-02
358134
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Motiv från ytterskärgård, signerad och otydligt daterad Roland S, 43/290, färglitografi, ca 29x46 cm