Relief
2016-02-02
358038
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RELIEF, 1900-talets andra hälft, orintalisk, med spegelbakstyke, förgylld, ca 44x30 cm