C. Göran Karlsson tempera
2016-02-02
358004
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
C GÖRAN KARLSSON (född 1944), Komposition, signerad och daterad CGK -90, tempera på papper, 38x28,5 cm