Klubbat för:
3 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
EMMA HARTMAN (född 1974): "Submerge", signerad Emma Hartman, 176/190, färglitografi, motiv mått 65 x 60 cm
Zustandsbeschreibung
357975
2016-02-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner