Theo Tobiasse färglitografi
2016-02-02
357915
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
THEO TOBIASSE 1927-2012): Figurkomposition, signerad, 81/180, färglitografi, bladmått ca ca 99x70 cm