Orientmatta
2016-02-07
357859
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 12 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, signerad, Anatolien, ca 442x356 cm
HISTORIK: Enligt uppgift en gåva ca år 1930.
Ställvis slitage, mindre lagning